Żaluzje

Żaluzje

Żaluzje, będące niegdyś najpopularniejszymi osłonami okiennymi, dziś wracają do łask. Klasyczne, ale unowocześnione, zdobywają coraz szersze grono zwolenników zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach biurowych czy publicznych.

Żaluzje aluminiowe – Isotra 25mm i 16mm

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują niedrogich, funkcjonalnych i estetycznych osłon. Żaluzje z aluminium pozwalają na regulowanie stopnia naświetlenia w pomieszczeniach, dając pełną widoczność na zewnętrz nawet przy maksymalnym ograniczeniu oświetlenia. Ich największą zaletą jest regulacja położenia piór oraz możliwość ich całkowitego podniesienia i opuszczenia. Rolety aluminiowe sterowane są obecnie przy pomocy koralika, zaś dzięki opcji wyposażenia w prowadzenie żyłkowe, sprawdzą się również w oknach uchylnych.

Polecamy rolety w wersji standardowej oraz z dodatkowym zaciemnieniem, w których otwory na sznurek w pozycji zamkniętej są całkowicie niewidoczne.

Dodatkowym plusem tych systemów osłonowych jest mnogość wersji kolorystycznych do wyboru, co pomaga dobrać odpowiedni do stylu i charakteru pomieszczenia. W naszym asortymencie dostępnych jest kilkadziesiąt wersji kolorystycznych, także z kolorowym osprzętem.

Żaluzje drewniane 25mm

Naturalne, ekologiczne osłony okienne, które świetnie prezentują się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Żaluzje powstają przy użyciu najlepszych gatunków drewna i dostępne są w szerokiej palecie kolorów. Wszystkie ich komponenty, od osłon rynny górnej, po belkę dolną wykonano z drewna o kolorze bardzo zbliżonym do koloru piór.

Montaż żaluzji drewnianych jest łatwy i szybki, zaś w przypadku bezinwazyjnych uchwytów montażowych, nie wymaga mechanicznej ingerencji w okno.

Kolorystyka: mahoń, cherry, klon, tiger, natural

Żaluzje pionowe 127mm i 89mm

Modele pionowe idealnie sprawdzą się w oknach oraz witrynach o dużych wymiarach. Są niezwykle nowoczesne i eleganckie, montuje się je w domach, a także w biurowcach i obiektach użyteczności publicznej.
Do najważniejszych zalet dostępnych u nas żaluzji pionowych należą:

  • dowolne regulowanie dostępu światła do pomieszczenia dzięki pionowym lamelom osadzonym na niskoprofilowej szynie
  • możliwość zamontowania na oknach o niestandardowym kształcie (dostępność szyn skośnych przeznaczonych do okien na poddaszach)
  • wykonanie z materiałów poddanych atestom higienicznym oraz niepalności
  • doskonałe parametry osłonowe (przepuszczalność światła i promieni UV jest zerowa)

Kolorystyka lamel jest nieograniczona. Posiadamy również żaluzje pionowe wykonane z różnych typów materiałów, w tym z PCV, które świetnie sprawdzają się szczególnie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnie czy łazienki.

 

 

 

 


Firma KD Partner
ul. Gajowicka 92
Wrocław 53-422

NIP: 896-101-89-56
Regon: 9319 49 551

telefon: 71 723 37 87
tel. kom.: 603 484 384
tel. kom.: 607 247 347

e-mail: biuro@kdpartner.pl

© 2017 KD Partner. Wszystkie prawa zastrzeżone. | Design by Neptune Design