O naszej firmie słów kilka:

 

KD Partner

Firma KD Partner działa w branży okiennej od początku 2006 roku głównie na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

Oferujemy nowoczesne, ekologiczne systemy okienne i drzwiowe na profilach : KBE, TROCAL, VEKA, SCHUCO, BRUGMANN, SALAMANDER,

oraz szeroką gamę systemów osłonowych : rolety zewnętrzne, roletki materiałowe, żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane, plisy, moskitiery itp.

Od początku siedziba naszej firmy mieści się przy ul.Gajowickiej 92 we Wrocławiu.
Lokalizacja - niedalekie centrum miasta - umożliwia łatwy dojazd do naszej firmy, gdzie można obejrzeć proponowane przez nas produkty.

Kilkuletnie doświadczenie w branży okiennej, pozwoliło nam nawiązać współpracę z najlepszych producentami , gwarantującymi najwyższą jakość i solidność wykonania oferowanych przez nas okien, drzwi i systemów osłonowych.

Dzięki produktom o najwyższej klasie, wielkiej odpowiedzialności, ciężkiej pracy, zaangażowaniu, szybkiemu reagowaniu na różnorodne wymagania i oczekiwania Klientów zdobyliśmy już mocną i stabilną pozycję na rynku.

Wysoka jakość świadczonych usług - jest dla nas najwyższym priorytetem.

Przeważającą grupą naszych odbiorców stanowią wymagający klienci indywidualni.
Najbardziej dumni jesteśmy z tego, że pozyskujemy nowe zlecenia z poleceń naszych zadowolonych Klientów - za co bardzo im dziękujemy.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę.

Zamawiając okna z montażem w naszej firmie gwarantujemy Państwu:
- pomoc w doborze odpowiedniego systemu okiennego adekwatnego dla potrzeb,oczekiwań i możliwości    każdego Klienta
- bezpłatny i niezobowiązujący pomiar i wycenę
- szeroki zakres usług i towarów
- terminową i solidną realizację zleceń
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
- korzystny system sprzedaży ratalnej Credit Agricole Bank lub Santander Consumer BankSzczególny nacisk kładziemy na profesjonalny montaż stolarki okiennej.

Wiemy, że nawet najlepsze okna - źle zamontowane – można „zepsuć”.
Dlatego - nasza grupa montażowa składa się z ludzi z wieloletnim doświadczeniem, gwarantującym szybki, solidny i profesjonalny montaż, na który również udzielamy gwarancji.